Şirvan şəhər Mərkəzi kitabxanası

Şirvan şəhər MKS
Haqqımızda
15 Fevral , 2015

SOYADI;ADI,ATASININ ADI               TƏVƏLLÜDÜ                       MİLLİYYƏTİ                             TƏHSİLİ

 

Cəfərli Rövşən Elsevər o                    1998                                Azərbaycanlı                                20 saylıtam orta məktəb.Xa

Abdullayev Mirhəsən Rasim o              1997                                Azərbaycanlı                                 16 saylıtam orta məktəb.IXb

Abdullayev Mirrəsul Rasim o               1999                                Azərbaycanlı                                 16 saylı tam orta məktəb. VIIIc

Əliyev Əfqan Sahib o                        1999                                Azərbaycanlı                                 20 saylı tam orta məktəb.VIIIa

Əhmədova Afaq Tərlan q                    2000                                Azərbaycanlı                                10 saylı tam orta məktəb . VIIc

Zülfüqarova Aybəniz Vaqif q               2005                                Azərbaycanlı                                 9 saylı tam orta məktəb. IIb

Soltanlı Kənan Nəsib o                       2004                                Azərbaycanlı                               5 saylı tam orta məktəb.IIIa

Əzizova Nuranə Səlim q                     2009                                Azərbaycanlı                                5 yaş “Yasəmən” uşaq baxçası

Qəhrəmanova Lalə Çingiz q                 2006                               Azərbaycanlı                                10 saylı tam orta məktəb.Ib

Məmmədov Hafiz Nizami o                  2003                               Azərbaycanlı                                18 saylı tam orta məktəb .IVc

Əliyev Şahin Yusif o                          2002                               Azərbaycanlı                                16 saylıtam orta məktəb .Ia

Həziyev Elvin Lətif o                          2000                              Azərbaycanlı                                16 saylı tam orta məktəb . VIIa

Əliyeva Günel Vilayət q                      2001                              Azərbaycanlı                                 5 saylı tam orta məktəb. VIa

Bayramov Hacı Vilayət o                    2004                                Azərbaycanlı                                9 saylı tam orta məktəb. IIc

Cəfərov Faiq Sabir q                         2005                                 Azərbaycanlı                                18 saylı tam orta məktəb.IIb

Əmrəliyeva Nigar Əlizamin q              2001                                 Azərbaycanlı                                10 saylı orta tam məktəb.VId

Əhmədova Zəminə Qasım q               1999                                Azərbaycanlı                                 21 saylı tam orta məktəb.VIIIa

Məmmədov Elmir Əlqulu o                 2000                               Azərbaycanlı                                  21 saylı tam orta məktəb.VIIs

Şirvanov Rəvan Cavad o                    2002                               Azərbaycanlı                                  21 saylı tam orta məktəb.Vc

Miriyeva Dilarə Mirbaba q                  1998                                Azərbaycanlı                                  18 saylı məktəb. Xb

Babayev Röyal İlham q                      2001                                  Azərbaycanlı                              10 saylı tam orta məktəb.VIc

Əskərli Sədəf Yunus q                       2002                                  Azərbaycanlı                              18 saylı tam orta məktəb.VIIa

Əliyeva Səidə Səttar q                      1999                                   Azərbaycanlı                              9 saylı tam orta məktəb.VIIIb

Hüseynli Əli Vüqar o                         1997                                  Azərbaycanlı                              21 saylı tam orta məktəb.Xd

Mikayılov Məmməd Vilayət o               2005                                 Azərbaycanlı                               16 saylı tam orta məktəb.IIb

Səadəti Mehdi Vidadi o                       2000                                  Azərbaycanlı                              21 saylı tam orta məktəb.VIIa

Xudaverdiyeva Ülviyyə Həbib q            1999                                    Azərbaycanlı                            9 saylı tam orta məktəb.VIIIb

Əlizadə Ayşən Rafiq q                        2000                                      Azərbaycanlı                         10 saylı tam orta məktəb. VIIc

Cəfərova Səidə İlqar q                       2000                                     Azərbaycanlı                           1 saylı tam orta məkəb.VIIa

Gülmalıyeva Mədinə Hikmət q             1997                                      Azərbaycanlı                            18 saylı tam orta məktəb.Xs

Mirzəyev Murad Vurğun o                   2005                                     Azərbaycanlı                            10 saylı tam orta məktəb.IIc

Məmmədova Fidan Çingiz q                2001                                      Azərbaycanlı                           18 saylı tam orta məktəb.VId

Şahbazov Kamal Nurağa o                 1997                                     Azərbaycanlı                            18 saylı tam orta məktəb.Xa

Baloğlanova Ayşən Elçin q                 2000                                     Azərbaycanlı                            10 saylı tam orta məktəb.VIIa

Nəzərova Aygün Ağabəy q                  1997                                     Azərbaycanlı                            18 saylı tam orta məktəb.IXq

Qasımova Xəyalə Arzu q                    1997                                     Azərbaycanlı                           18 saylı tam orta məktəb.IXq

Əliyeva İradə İlqar q                         2001                                      Azərbaycanlı                         6 saylı tam orta məktəb.VIb

Rəşidova Vəfa Elçin q                        2004                                     Azərbaycanlı                          16 saylı tam orta məktəb IIIc

Əliyeva Elvina İlqar q                        2004                                     Azərbaycanlı                           16 saylıtam orta məktəb.IIIc

Dadaşov Xanbala Zaur o                    2002                                     Azərbaycanlı                           16 saylı tam orta məktəb.Vb

Rüstəmov Rüstəm şahin o                  1999                                     Azərbaycanlı                            10 saylı tam orta məktəb.VIIIv

İsmiyeva Nilufər Telman q                 1999                                     Azərbaycanlı                            21 saylı tam orta məktəb.VIIIa

Nəcəfova Könül İsmayıl q                  1996                                     Azərbaycanlı                            21 saylı tam orta məktəb.XIe

Cəfərzadə Nazilə Taleh q                   2006                                     Azərbaycanlı                           “Nərgiz” uşaq baxçası

Nağıyev Nuru Məhiyyəddin o              1998                                     Azərbaycanlı                             9 saylı tam orta məktəb.Xd

İmanov Elvin Eldar o                       1999                                      Azərbaycanlı                            10 saylı tam orta məktəb.VIIIb

Əhədli Nicat Bəxtiyar o                    2004                                     Azərbaycanlı                             10 saylı tam orta məktəb.IIIq

Babayev İbrahim Saleh o                 2003                                      Azərbaycanlı                            16 saylı tam orta məktəb.IVb